V červenci 2016 jsme se vydali společně s klubem IPA Znojmo na cyklovýlet do Mikulova v rámci jejich pravidelných akcí "Poznej kraj svých přátel".

Letos jsme se poprvé s týmem toulek zúčastnili akce Tour de burčák. Vybrali jsme si nejdelší trasu s 9ti zastávkami u vinařů.

Tak se nás konečně domluvilo zase jednou dost na pořádnou zábavu a fajnovej výlet. Taková klasická malá projíždka na odpoledne, aneb není nic lepšího než, když už jste utahaní z práce, máte v nohách deset kilometrů z venčení vašeho čtyřnohého miláčka a máte jet s parťákama na kolo. Přiznám moje nadšení dosahovalo bodu někde mínus jedna, ale říkal jsem si, že by to mohla být fajn zábava, že pojede konečně i víc lidí. Když je víc lidí je prostě větší zábava. Nemám nic proti výletům ve dvou, ale parta je parta. 

Dne 3. září proběhly ve Slupi slavnosti chleba a my jsme určitě nemohli chybět. Přijeli jsme na sobotu v docela brzkých ranních hodinách (bylo asi deset :D) a parkoviště již byla docela obsazená, takže jsme očekávali velkou účast lidí. Jak jsme čekali, tak se taky stalo. Lidí bylo opravdu hodně a zrovna se začínali skládat do špalíru, aby pustili nádherný krojovaný průvod doprovázený hudbou z řad účastníků průvodu.

Poslední srpnovou sobotu se konal již desátý ročník Lahofer cupu a letos se konal na Vranovské přehradě, přímo na pláži v campu. No museli jsme si zkusit i tento závod, aby když už jezdíme Znovín cup, abychom měli s čím srovnávat. Prvně jsme se rozhodli, že pojedeme delší trasu závodu, která měřila přes 50km.

Přidejte se k nám na facebooku