Informační centrum ve Znojmě nabízí informace o turistických zajímavostech regionu, památkách, kulturním a sportovním vyžití, ubytovacích a restauračních zařízeních, vinařství, dopravních spojích. Předprodej vstupenek, internet, faxová služba pro veřejnost, kopírování. Prodej průvodců, map, turistických publikací, upomínkových předmětů.

Zde se můžete nejen podívat, kam dále jet nebo jít, ale také se můžete občerstvit výborným vínem. V areálu se také prodává ovoce nebo opravdu výborné mošty. Tedy přijdou si na své i ti co musí řídit.

Prodej průvodců, map, cyklomap, turistických publikací, atp. Turistické zajímavosti regionu - ubytovací a restaurační zařízení, kulturní, společenské a sportovní akce, rekreační možnosti. Portál cykloturistiky - kiosek (s možností naplánovat si trasu a následně si mapu vytisknout).

Informační centrum se nachází v Sýpce. Tato budova byla zrekonstruována v 18. století.

Informační centrum může nabídnout informace o turistických zajímavostech regionu, památkách, kulturním a sportovním vyžití, ubytovacích a restauračních zařízeních, vinařství, dopravních spojích. Předprodej vstupenek, internet, faxová služba pro veřejnost, kopírování. Prodej průvodců, map, turistických publikací, upomínkových předmětů.

duben, květen, červen, září, říjen - soboty, neděle, svátky
9.00 – 17.00

červen - pracovní dny
9.00 – 16.00

červenec, srpen - denně
9.00 – 18.00

Informační centrum Dobrovolného svazku obcí NIVA (Borotice, Božice, Břežany, Čejkovice, Mackovice, Pravice, Velký Karlov).

Všechna práva vyhrazena • 2018 Toulky Znojemskem • Vyrobilo Studio Tužka - Webdesign ZnojmoFotograf Znojmo