Abych uvedl věci na pravou míru, musím hned v úvodu řict, že dílo bylo zbudováno jako přehrada nikoli koupaliště. Ale vzhledem k tomu, že hned vedle přehrady je camp, mnoho lidí z campu i mimo něj, využívají přehradu jako koupaliště. Vodní plocha má rozlohu cca 28 ha. Celoročně se můžete ubytovat v penzionu, který je součástí campu a nebo můžete přijet se stanem či karavanem v sezóně.

Provoz koupaliště byl zahájen v roce 2002. Název koupaliště vznikl v dětské soutěži. Koupaliště nabízí plavecký a rekreační bazén, brouzdaliště pro děti, tobogán, skluzavku, vodní jeskyni, masážní lůžka, divoký kanál a další vodní atrakce. Součástí koupaliště je sociální zázemí, občerstvení, parkoviště pro 160 aut a 120 kol.

Koupaliště se slanou vodou a vířivkou.
Nabízíme sportovním klubům, oddílům a organizovaným skupinám možnost dlouhodobého propůjčení bazénu za účelem relaxačního plavání.

Koupaliště, které využívají kromě místních občanů také návštěvníci z širokého okolí Trstěnic.

Provozní doba koupaliště:  
Každý den od 10.00 do 21.00 hodin (podle počasí).

Krytý plavecký bazén 25 m se 4mi drahami, vířivá koupel, vana, sprcha (k dispozici ručník, mýdlo, šampon), solárium. V areálu masáže, kadeřnictví, kosmetika. V červenci a srpnu bazén mimo provoz!!

Koupaliště se nachází jižně od obce na okraji lesíka.
Délka bazénu 50 m, šířka cca 12 m, bufet, převlékárny, WC, brouzdaliště

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

Přírodní koupací biotop se nachází u sportovního areálu na konci obce směrem na Těšetice.

Vstupné a otevírací doba v sezóně

Všechna práva vyhrazena • 2018 Toulky Znojemskem • Vyrobilo Studio Tužka - Webdesign ZnojmoFotograf Znojmo